Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Vilniuje duris atvėrė pirmasis „Marriott“ tinklo viešbutis Lietuvoje

Vilniuje, buvusioje „Žalgirio“ stadiono teritorijoje 2018 m. balandžio mėn. duris atvėrė pirmasis Lietuvoje „Marriott“ tinklo viešbutis.

Keturių žvaigždučių viešbutis pavadinimu „Courtyard by Marriott“ orientuotas į verslo klientus, tačiau tikimasi pritraukti ir turistų dėmesį. Viešbutyje sostinės Rinktinės gatvėje įrengti 199 kambariai ir beveik 250 vietų konferencijų centras. Iš viso į projektą nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ investavo 20 mln. eurų.

Architektas Gintautas Natkevičius, kartu su komanda projektavęs viešbučio pastatą, konferencijoje sakė, kad statinio architektūra yra išskirtinė visame „Courtyard by Marriott“ ženklo kontekste. „Tai sudėtingas ir greitai įvykdytas projektas, ambicingas ir drąsus. Šis viešbutis ir jo koncepcija mums buvo nauja patirtis. Esame suprojektavę ir pastatę daug biurų, bet viešbutis buvo pirmasis. Iš karto šovėme į tinklą su giliomis tradicijomis. Bet laimėjome konkursą ir viešbutis buvo kampinis taškas, nuo kurio viskas pradėta vystyti“, – kalbėjo G.Natkevičius.

„Courtyard by Marriott“ viešbučių siekis yra sukurti modernias, tačiau ne komplikuotas erdves savo svečiams dirbti, bendradarbiauti ir ilsėtis. Vilniaus viešbutis vienas pirmųjų pasauliniame tinkle turi mobilaus rakto sistemą. Tai reiškia, kad svečiai savo kambarius gali atrakinti telefonu. Taip pat viešbučio bendruomeninėse erdvėse yra sukurtos specialios darbo vietos su integruotais ekranais, skirtos interaktyviam darbui, susitikimams“

Džiaugiamės prisidėję prie šio viešbučio restorano, baro įrengimo – nuoširdžiai dėkojame Užsakovui  UAB „Hanner“ kuris suteikė galimybę dalyvauti šiame projekte.


Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×