Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Speciali programa BUDGETSpeciali biudžetiniu įstaigų programa (vaikų darželių, ligoninių, mokyklų ir kt.), valgyklų - XX etapas

Šios programos užduotis – spręsti iškilusius įrangos pirkimo finansavimo klausimus bei visiškai supaprastinti ir palengvinti maitinimo įstaigų darbus. Programos taikymas yra individualizuotas – kiekvienam darželiui, mokyklai ar kitam subjektui yra parenkamas toks sprendimas, kuris leistų realizuoti šių įstaigų poreikius, perkant virtuvės įrenginius ir baldus.

Pagal gamybinius pajėgumus parenkame visus technologinius įrenginius, indus, baldus, konsultuojame techniniais klausimais, apmokome personalą dirbti su įrenginiais, kliento pageidavimu sudarome meniu, bei atliekame kitus, ne ką mažiau svarbius darbus, palengvinančius Jūsų darbą ir jo kokybę.

Mūsų įmonė padės Jums išsirinkti nuo įrankių iki šaldymo kamerų, konvekcinių krosnių... Patyrę specialistai parenka bei pristato, sumontuoja ir aptarnauja visus reikalingus įrenginius:

Šaldymo įranga: šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo vitrinos, šaldymo kameros, šaldymo stalai ir kt.

Pirminis maisto produktų apdorojimas: daržovių plovimo ir skutimo mašinos, mėsmalės, gastronominės pjaustyklės, daržovių pjaustyklės, tešlos maišyklės, pjaustytuvai (kuteriai), maišytuvai (blenderiai), vakuumavimo aparatai, plaktuvai-maišytuvai.

Terminis maisto apdorojimas: konvekcinės krosnys, konditerinės kepimo spintos, elektrinės (dujinės) viryklės, maisto virimo katilai, stacionarios keptuvės, kildinimo ir kepimo spintos, gruzdintuvės.

Pagaminto maisto išdavimas: savitarnos linijos, šaldomos ir šildomos vitrinos, marmitai, katiliukai sriubai, lėkščių pašildytuvai, šaldomieji stalai, marmitai I-iems ir lI-iems patiekalams, kasininko stalai ir kt.

Nerūdijančio plieno baldai: stalai, plautuvės, stelažai, garų ištraukimo gaubtai, pakabinamos lentynos, džiovyklės indams, vežimėliai, indaplovių, konvekcinių krosnių stovai ir kt.

Indų plovimo įranga, priedai ir baldai: indų plovimo mašinos, apiplovimo dušai, nerūdijančio plieno apiplovimo stalai, plovimo kasetės (stalo/serviravimo/virtuvės įrankiams, lėkštėms, puodeliams, stiklinėms), vandens minkštinimo aparatai ir kt..

Indai, įrankiai ir pagalbinė įranga: gastronominiai indai (GN), keptuvės, puodai, samčiai, dubenėliai, lėkštės, šaukštai, pjaustymo lentos, peiliai, vandens šildytuvai, termosai maistui, termodėžės ir kt..

Siūlome užsakyti nemokamą įrangos, indų katalogą (atsiųsime Jums reg. paštu).

UAB ,,Arvitra Baltic“ užtikrina greitą reagavimą, profesionalų  įrangos aptarnavimą, gerą kokybę bei kitas Jūsų darbą palengvinančias sąlygas.

Jums patogiu metu galime atvykti ir aptarti jūsų įstaigos poreikius: įrangos ir baldų įsigijimo, esamos įrangos remonto ir aptarnavimo problemas.

Mūsų įmonės privalumai - gebėjimas pritaikyti paslaugas ir jų įkainius konkretiems kliento poreikiams, operatyvi reakcija į pokyčius rinkoje, glaudžių santykių su klientais palaikymas, sprendimų priėmimo operatyvumas.

Žinodami tikrąją padėtį rinkoje, esame paruošę virtuvinės įrangos komplektus, kurių galimybės, o ypač žema kaina, nustebins ir įrangos naudotojus, ir jos įsigijimo finansuotojus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×