Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Servisas


GSG – Gero Serviso Garantija

Siekiant užtikrinti nepertraukiamą mūsų parduotos įrangos darbą, savo klientams garantuojame garantinį ir pogarantinį servisą.

2002 m. UAB “Arvitra Baltic” sukurta “GSG” nustato klientų aptarnavimo principus. Būdami įvairių įrangos tiekėjų įgaliotieji atstovai stengiamės, kad liktumėte patenkinti mūsų darbu. Aptarnaudami Jus, be išlygų vadovaujamės šiais principais:

  • Visada esate laukiami mūsų įmonėje ir, jei turite problemų, visada padėsime Jums patarimais ir kitomis įmanomomis priemonėmis.
  • Mūsų įmonėje visada būsite aptarnaujami mandagių, profesionalių ir operatyviai dirbančių specialistų.
  • Mes užtikriname aptarnavimo kokybę bei tikslumą, atitinkantį susitarimą. Visada atliekame savo įsipareigojimus ir darbus sutartu laiku.
  • Padėsime rasti Jūsų įrangą ištikusias problemas. Mūsų personalas naudojasi šiuolaikiškiausiais diagnostikos prietaisais. Prireikus patarsime Jums visais techniniais klausimais.
  • „Arvitra Baltic“ personalas yra išmokytas dirbti su parduodama įranga, todėl Jūsų įrengimų remontui ar priežiūrai visada pasirenkame tinkamas priemones, taikome optimaliausius metodus. Prieš įrangos pardavimą ar remontą visada informuosime apie kainą, kad galėtumėte pasirinkti patį tinkamiausią sprendimą.
  • Atlikdami bet kokius priežiūros ar remonto darbus, siekiame svarbiausio-patenkinti Jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad gerai veikianti įranga teiktų džiaugsmo ir nepriekaištingai, ilgai Jums tarnautų. Prieš atlikdami montavimo darbus, darome papildomą nuoseklų techninį įrangos patikrinimą. Visada suteiksime išsamią informaciją apie įrangą ir atliekamus darbus, paaiškinsime už atliktus darbus ir paslaugas pateiktą sąskaitą.
  • Žinome, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl visada padėsime rasti alternatyvų sprendimą, kol Jūsų įranga bus aptarnaujama.
  • Jums sutikus, prašysime mūsų parduotos įrangos arba suteiktų paslaugų kokybės įvertinimo.
  • Visai savo įrangai teikiame garantijas. Jei Jūsų nupirkta įranga nekokybiška, įsipareigojame ją pakeisti arba tiesiog grąžinti pinigus.
  • Tikime, kad įstengsime pasiūlyti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkančią produkciją ir paslaugas. Pažadame, kad iškilus problemoms, padarysime viską, kad atsiradę nesklandumai būtu pašalinti.

Dėl išsamios informacijos apie “GSG” kreipkitės į mūsų darbuotojus – jie visada yra pasiruošę Jums pagelbėti.

Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją…

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×