Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Apie ArvitrA

Nuo 2000 m. ArvitrA parduoda, montuoja ir aptarnauja technologinę ir specializuotą įrangą profesionaliai virtuvei. Mūsų pagrindiniai Užsakovai yra kavinės, restoranai, viešbučiai, mokyklos, vaikų darželiai, įvairios valstybinės įstaigos, kariuomenės valgyklos ir kiti objektai, kuriuose yra bet koks maitinimo punktas.


Mūsų tvirta komanda su stipriu vertybių pagrindu leidžia įsigilinti į kiekvieno Užsakovo poreikius ir suteikia galimybę sukurti bendrą, kokybišką ir nuoseklų darbą.


Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą iš „vienų rankų”:

nuo projekto iki įrangos pristatymo, jos sumontavimo ir garantinio/pogarantinio aptarnavimo.


ArvitrA paruošti projektai pasižymi aukštu komercinio naudingumo koeficientu. Kruopščiai analizuojama planinė-funkcinė struktūra, efektyviam darbui išnaudojamas kiekvienas restorano, kavinės, gamybinių ar pagalbinių patalpų kvadratinis metras.


Mūsų parduodamų įrengimų spektrą sudaro: bulvių skutimo įrenginiai, mikseriai, mėsmalės, viryklės, konvekcinės krosnys, plautuvės, elektriniai peiliai, sulčiaspaudės, griliai, keptuvės, marmitai, ledo generatoriai, indaplovės, kavos aparatai, kavamalės, savitarnos linijos, indai, specializuoti baldai ir kt.


Išimties tvarka tiekiame naują ir kokybišką Europos gamintojų virtuvinę įrangą ir baldus. Pagal užsakymus gaminame nerūdijančio plieno baldus: stalus, stelažus, plautuves, garų ištraukėjus, karučius bei kitus nestandartinius gaminius, naudojamus profesionalioje virtuvėje.


ArvitrA parduodamos įrangos ir baldų kokybė atitinka visus Europos standartus. Tarp mūsų įrangos tiekėjų yra žinomi Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos gamintojai. Parinkdami įrangą, kurią tiekiame Lietuvos, Latvijos, Estijos rinkoms, vadovaujamės visų pirma įrangos, jos montavimo, eksploatacijos parametrų, ilgaamžiškumo, aukščiausios kokybės reikalavimais bei priimtina kaina ir trumpais tiekimo terminais.


Sandėliuose visada turime reikalingiausio asortimento virtuvės įrangos, gastronominių indų, vandens minkštinimo filtrų, atsarginių dalių ir kitų įrenginių.


Vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdieniame darbe:


Tiesa - tai yra mūsų veiklos pagrindas - pagrindas, užtikrinantis mūsų verslo santykių teisingumą;


Sąžiningumas - skaidri veikla bet kokioje situacijoje, nuolatinė verslo partnerių ir mūsų darbuotojų poreikių analizė, rūpinimasis jų saugumu ir natūralios aplinkos tausojimas;


Pasitikėjimas - gebėjimas bet kokioje situacijoje laiku ir greitai rasti tinkamiausią sprendimą;


Atsakomybė - tai yra pažadų bei įsipareigojimų vykdymas, įsipareigojimų laikymasis verslo partneriams ir mūsų darbuotojams;


Atvirumas naujovėms - nuolat investuojame į žinias ir techniką, tyrinėjame naujas šiuolaikinės maisto gamybos kryptis, mums būdingas nuolatinis tobulėjimas, išradingumas, kūrybiškumas; mums rūpi mūsų darbuotojų tobulėjimas, visada tinkamai vertiname jų indėlį į įmonės plėtrą;


ArvitrA Komanda – tai įvairių pomėgių ir profesijų žmonių grupė, kiekvienas mūsų darbuotojas atlieka svarbų vaidmenį, o dirbdami komandoje turime dar didesnę jėgą ir galią; kiekvieną dieną įkvepiame ir papildome vieni kitus, siūlydami geriausius sprendimus profesionaliai virtuvei.


Esame tikrai profesionalūs, kad padarytume Jūsų verslą sėkmingu!

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×