Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Apie ArvitrA

Nuo 2000 m. mūsų įmonė pardavinėja technologinę ir specializuotą įrangą profesionaliai virtuvei. Mūsų pagrindiniai Užsakovai yra kavinės, restoranai, viešbučiai, mokyklos, vaikų darželiai, įvairios valstybinės įstaigos, kariuomenės valgyklos ir kiti objektai, kuriuose yra bet koks maitinimo punktas.

 

Šioje srityje mūsų įmonė sėkmingai dirba ir konkuruoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Turime išsilavinusią ir profesionalią komandą – pas mus dirba vieni iš geriausių:    inžinieriai, projektuotojai, vadybininkai-technologai ir įrangą aptarnaujantis personalas. Užsakovui pageidaujant, projektuojame, konsultuojame ir montuojame įrangą bet kokioje, prieš tai minėtoje valstybėje.

 

Išimties tvarka tiekiame naują ir kokybišką Europos gamintojų virtuvinę įrangą ir baldus. Pagal užsakymus gaminame nerūdijančio plieno baldus: stalus, stelažus, plautuves, garų ištraukėjus, karučius bei kitus nestandartinius gaminius, naudojamus profesionalioje virtuvėje.

 

Mūsų parduodamų įrengimų spektrą sudaro:  bulvių skutimo įrenginiai, mikseriai, mėsmalės, viryklės, konvekcinės krosnys, plautuvės, elektriniai peiliai, sulčiaspaudės, griliai, keptuvės, marmitai, ledo generatoriai, indaplovės, kavos aparatai, kavamalės, savitarnos linijos, indai, specializuoti baldai ir kt.

 

Sudarę sutartį su mūsų įmonę, Jūs gausite visą paslaugų kompleksą “iki rakto įteikimo”, drauge sutaupydami laiko, pinigų ir jėgų pagrindinės veiklos naudai.

 

Sandėliuose visada turime reikalingiausio asortimento įrangos, gastronominių indų, vandens minkštinimo filtrų, atsarginių dalių ir kitų įrenginių.

 

Tikimės, kad galėsime būti  naudingi ir Jums. Daugiau naudingos informacijos rasite šiame int. puslapyje.

 

Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją…
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×