Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Pirmasis A+ energinės klasės vaikų darželis Vilniuje

Pirmasis A+ energinės klasės vaikų darželis Vilniuje


Vilniuje, Santariškėse, atidarytas naujas vaikų lopšelis-darželis. Tai antrasis darželis Vilniuje, suplanuotas bei pastatytas jau nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu ir vienintelis visuomeninis pastatas Lietuvoje, turintis aukščiausią efektyvumo klasę.


Darželio statybas finansavo Vilniaus miesto savivaldybė, bendra projekto vertė – apie keturis milijonus eurų.


Kad naujas darželis atsirastų būtent Santariškėse, labai stengėsi šiame mikrorajone gyvenančių ir dirbančių iniciatyvių vilniečių bendruomenė, tačiau darželis buvo pastatytas tik savivaldybės lėšomis. Santariškių bendruomenė džiaugiasi, kad statybos užbaigtos laiku. Beveik 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate įsikūrusį naująjį Santariškių darželį galės lankyti apie 250 vaikų.


Ekonomiška virtuvė


Inovatyvius virtuvės įrangos sprendimus vaikų darželyje įgyvendino UAB „Arvitra Baltic“. Jau penkiolika metų įmonė sėkmingai dirba su biudžetinėmis organizacijomis, taiko joms ekonomišką kompleksinę metodiką. Šįkart patyrę įmonės specialistai, derindamiesi prie aukštos pastato ekonominės klasės ir architektūrinių sumanymų, įrengė ekonomišką, patvarią konvekcinę krosnį su vandens filtravimo sistema, kuri yra lengvai valoma. Specialiai prie jos priderino ypatingą gartraukį. Visa tai susijungia į uždarą energiją taupančią sistemą ir užtikrina kuo mažesnę oro taršą. Beveik visi „Arvitra Baltic“ įdiegti įrengimai, pradedant nuo šaldytuvo ir baigiant krosnimi bei katilais, yra didesnio ekonomiškumo, sunaudoja 3–4 kartus mažiau elektros nei kiti standartiniai įrenginiai. Įmonė garantuoja naujajam darželiui ir visą parą veikiantį garantinį servisą. Pagrindiniai aukštos kokybės virtuvės įrangos gamintojai – gerą vardą turinčios Vokietijos ir Italijos įmonės. „Mūsų prioritetas nėra kaina, prioritetai – kokybė, patvarumas ir ekonomija, – sakė atsakingos įmonės vadovas Andrzej Rawłuszewicz – Mūsų tikslas nebuvo uždirbti, siekėme parodyti gerą pavyzdį, kuris įkvėptų tęstinumui.


Šiuolaikinė technologija ir lankstumas, unikalūs projektai – tai mūsų specializacija!“


Visą straipsnį skaitykite žurnale “Structum”:


http://www.structum.lt/en/article/pirmasis-a-energines-klases-vaiku-darzelisVisos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×