Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Esame novatoriai ir lyderiai maisto pateikimo ir aptarnavimo sprendimuose!

Projektuojame ir tiekiame aukštos kokybės, novatoriškus produktus ir ekspozicijų sprendimus, kurie įgavo pirmaujančių maisto gamintojų, tiekėjų ir virėjų pasitikėjimą visose Baltyjos šalyse ir už jo ribų (Vokietija, Gruzija, Kenija, Kazachstanas, Armenia, Baltarusija).  Mūsų projektavimo ir kūrimo komanda užtikrina dinamiškumą gaminant naujus produktus, kurie atitinka mūsų verslo klientų ambicijas. Renkantis mus, jūs pasirenkate profesionalų partnerį, kuriuo galite pasitikėti. 

Dizainas

Mūsų požiūris į verslą yra iš esmės orientuotas į produktų kokybę, dizainą, ilgaamžiškumą. Mūsų kūrybinė komanda glaudžiai bendradarbiauja su savo klientais, siekdama kurti naujus ir originalius projektus, kurių pagrindinis tikslas yra nuolat tobulinti maisto eksponavimą ir pateikimą parduotuvėje, kavinėje, viešbutyje (pvz. švediškas stalas).

Naujovės

Naujovės eina kartu su dizainu. ArvitrA yra lyderiaujantis melamino ekspertas Baltijos šalyse. Glaudžiai bendradarbiaujant su gamintojais, mes nuolat kuriame naujas formas, apdailas ir medžiagų derinius, kurias sąlygoja mūsų greitas projektų kūrimas.

Įkvėpimas

Kaip lyderiai, atrandame įkvėpimą kurti tyrinėjant skirtingas kultūras, maitinimo paslaugas ir plataus dizaino tendencijas iš viso pasaulio. Mus įkvepia glaudus bendradarbiavimas su Klientais, nes nuolat stengiamės pristatyti originaliausius ir aukščiausios kokybės maitinimo paslaugų bei ekspozicijų sprendimus.

20 metų patirtis

Įmonė įkurta 1997 m. – per tiek metų įgijome neįkainojamos patirties maisto paslaugų pramonėje, leidžiančios mums pateikti novatoriškus sprendimus, kuriuos remia mūsų vidinė projektavimo komanda. Mūsų novatoriškus produktų asortimentus naudoja pirmaujantys maisto gamintojai ir virėjai visoje šalyje. ArvitrA specializuojasi 100% premium melamino produktų pardavime, dirba su maitinimo įstaigomis, restoranais ir viešbučiais visose Baltijos šalyse ir užsienyje.

Kodėl verta rinktis „ArvitrA“?

– inovaciniai, ilgaamžiai ir naudingi įrangos išdėstymo sprendimai;

– didesnis kaip 3000 produktų asortimentas;

– profesionali specialistų pagalba leis Jums priimti tinkamiausią sprendimą maisto įrangos pasirinkimui, o tai padės Jums sėkmingai vystyti verslą;

– galime pasiūlyti įrangą, atsižvelgiant į Jūsų finansines galimybes;

– projektavimo paslaugos pagal Jūsų individualų poreikį;

– ilgametė patirtis su dideliais prekybos centrais ir įrangos tiekimas daugiau nei 10 šalyse;

– minimalus pristatymo terminas.

Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×