Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Atidarytas pirmasis „Marriott“ tinklo „Moxy“ viešbutis Baltijos šalyse

„Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui.

Naujasis viešbutis iškilo Maironio gatvėje, Kaune, vietoj neveikiančio prekybos centro „Sostinė“. Daugiau nei 5 800 kv. m šešių aukštų pastate įrengti 175 kambariai. Tai vienas didžiausių viešbučių Kaune ir pirmasis  „Marriott Moxy“ prekės ženklo viešbutis Baltijos šalyse.

„Moxy“, naujas tūkstantmečio kartos keliautojams skirtas „Marriott“ prekės ženklas, debiutavo 2014 m. Milane, Italijoje. Tai modernūs naujos kartos keliautojui pritaikyti butiko stiliaus viešbučiai, kuriuose dera stilingas dizainas ir malonus aptarnavimas už prieinamą kainą. „Moxy“ siūlo tai, kas svarbu šiuolaikiniam jaunimui, ieškančiam naujų keliavimo potyrių. Tai – jaunatviška viešbučio energija, gyvybingos viešosios erdvės, madingas minimalistinis stilius, modernios technologijos, jaukūs, patogūs kambariai ir saikingas dėmesys svečiui.
„Moxy“ viešbučio Kaune interjeras taip pat išsiskiria linksmais, gyvais jaunimo skoniui pritaikytais interjero sprendimais. Erdvios grafičiais, piešiniais ir nuotraukomis dekoruotos laisvalaikio zonos, modernūs minimalistiniai baldai, specialus apšvietimas ir kitos interjero detalės sukuria šiuolaikiško, gyvo, madingo viešbučio jaunimui įspūdį. Netgi svečių registracija Kauno „Moxy“ vyksta viešbučio bare, kuris veikia ir kaip registratūra. Kitaip nei įprasta viešbučiuose, baras, registratūra ir svečių poilsio patalpa bus sujungti į vieną erdvę, kurioje bus galima ne tik paragauti kokteilių, bet norint – ir dirbti tam pritaikytoje aplinkoje.

“Norime pasidžiaugti, kad viešbutis jau yra pastatytas ir visiškai įrengtas – visi darbai buvo atlikti laiku, nevėlavome nei vienos dienos. Įrengti kambariai jau laukia savo svečių, kuriuos galėsime priimti kiek vėliau negu planuota, nes visame pasaulyje naujai pastatyti „Marriott“ tinklo viešbučiai pakoregavo atidarymo datas dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos“, – „Moxy“ viešbučio vadovė Evelina Šukytė. Pasak jos, visi viešbučio atidarymo procesai vyksta, nuolatos bendraujama su „Marriott“ atstovais ir laukiama pasikeisiančios situacijos rinkoje, kad būtų galimybė itin operatyviai atverti viešbučio duris pirmiesiems svečiams.

Sklandų viešbučio valdymą užtikrins operatorius „Apex Alliance Hotel Management“, šiuo metu jau valdantis šešis „Hilton“ bei „Marriott“ viešbučius Lietuvoje, Latvijoje bei Rumunijoje.

Kauno „Moxy“ architektūriniai sprendimai technologiškai buvo gana sudėtingi. Viešbutis suprojektuotas taip, tarsi dalis jo aukštų būtų pakibę virš žemės, kaip išsikišusi konstrukcija. Dar vienas projektuotojų sumanymas – Kauno architektūrinį paveldą primenančios lenktos pastato kraštinės sienos. Monolitiniame statinyje tokiam sienų linkiui išgauti buvo naudojami specialūs klojiniai.

Savita estetika išsiskirs ir pastato interjeras, sukurtas R. Čimkaus studijos architektų – tam buvo skirta itin daug dėmesio ir investicijų. Vidaus erdvėse dominuoja apdailinis betonas, priderintas prie unikaliaus fasado, atrodančio tarsi „sušukuotas“ tinkas. Pasak M. Griciaus, tai buvo unikalus meistrų rankų darbas. Prie betono vingių įkomponuotos natūralios medžiagos – metalas, medis. Grafičiais dekoruotos laisvalaikio zonos, modernūs minimalistiniai baldai, nestandartinis apšvietimas ir kitos interjero detalės kurs šiuolaikiško, gyvo, išskirtinio viešbučio įspūdį. Viduje taip pat buvo sumontuotos moderniausios, pilnai kompiuterizuotos pastato valdymo sistemos. Visų 175 viešbučio kambarių oro vėdinimo, kondicionavimo, šildymo parametrai yra valdomi individualiai, todėl leis prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. Tai – pirmasis viešbutis Kaune, kur svečiai galės įsiregistruoti, bendrauti su darbuotojais, užsisakyti papildomų paslaugų ir net patekti į savo rezervuotą kambarį su skaitmeniniu raktu, naudojantis mobiliąja „Marriott Bonvoy“ aplikacija.

Džiaugiamės prisidėję prie šio viešbučio restorano virtuvės ir baro įrengimo – nuoširdžiai dėkojame užsakovui  „Apex Alliance Hotel Management“, kuris pasitikėjo mumis ir suteikė galimybę dalyvauti šiame projekte.

 

Skaitykite daugiau: https://structum.lt/straipsnis/moxy-naujas-traukos-centras-pacioje-miesto-sirdyje/

Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×