Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Atidarytas pirmasis „Hilton“ tinklo viešbutis Lietuvoje

2019 m. liepos mėn. 05 d. komercinių patalpų komplekse „Live Square“ Vilniuje oficialiai duris atvėrė pirmasis Lietuvoje „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ viešbutis. Greta Lukiškių aikštės pastatytas keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis buvo kuriamas atsižvelgiant į šalies istoriją, todėl tiek pačiame viešbutyje, tiek jo 164 kambariuose lankytojai ras ir lietuvių kultūros elementų.

Naujasis viešbutis veikia 7 tūkst. kv. metrų ploto pastate. Jame įrengti 164 kambariai, kurie pritaikyti verslo klientų poreikiams – turi ergonomiškus baldus darbui, spartų internetą. Lankytojai viešbutyje papildomai ras 300 kv. metrų konferencijų centrą, sporto salę, erdves bendravimui ir terasą ant pastato stogo su Vilniaus panorama. Viešbutyje taip pat veikia konceptualus restoranas „Beef Room“ su erdvia terasa. Pastarajam vadovauja šefas iš Ukrainos Sergij Boiko, ilgametę patirtį sukaupęs kituose tinklų „Hilton“, „Hyatt“ ir „Fairmont“ viešbučių restoranuose.

Viešbučiui nuo 2019 m. sausio pabaigos vadovaujantis Tadas Evaltas sakė, kad įgyvendinti „Hilton“ viešbučio idėją Lietuvoje nebuvo lengva užduotis. „Šie metai „Hilton“ šimtmečio metai. (…) Norėčiau padėkoti ir pasveikinti visus, kurie buvo susiję su šiuo projektu. Tai nebuvo lengva užduotis, „Hilton“ kelia aukštus reikalavimus“, – sakė T. Evaltas.

„Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ – vienas pirmųjų viešbučių tinkle „Hilton“, įrengtų pagal atnaujintą koncepciją. Jis šviesesnis, erdvesnis, turi daugiau bendravimui skirtų erdvių ir tuo pačiu pasižymi detalėmis, atspindinčiomis vietinę kultūrą. Čia lankytojai ras į baltų raštus panašių žalvario detalių grindų plytelėse, skudučių sieną, fojė juos pasitiks aukurą menantis židinys, susitikimų kambariai pavadinti baltų genčių pavadinimais, o lubose instaliuoti kabantys žalvario elementai primins šiaudinius „sodus“.

Į projektą, kurį sudaro verslo centras, viešbutis, 3 gyvenamieji namai ir prekybinė galerija, investuota 49 mln. eurų.

„Tokio prekės ženklo kaip „Hilton“ atėjimas į Lietuvą yra ne tik pripažinimas, kad mūsų šalis juda teisinga linkme. Tuo pačiu tai bus ir teigiamas postūmis turizmui. „Hilton“ veikia 113 šalių, turi plačiai išvystytą lojalumo programą „Hilton Honors“, todėl Vilniaus ir Lietuvos vardai ne tik dažniau bus matomi verslo keliautojų bilietuose, bet pritrauks ir didesnius turistų srautus“, – sako Augustinas Barauskas, viešbučio operatoriaus „Apex Alliance Hotel Management“ vadovas. Ši bendrovė valdo tinklų „Hilton“, „Marriott“ viešbučius Lietuvoje, Rumunijoje ir Latvijoje.

Šiuo metu visame pasaulyje veikia per 5700 tinklo „Hilton“ viešbučiai, iš jų – 700 „Hilton Garden Inn“.

Džiaugiamės prisidėję prie šio viešbučio restorano, baro įrengimo – nuoširdžiai dėkojame Užsakovui  UAB „Eika“, kuris pasitikėjo mumis ir suteikė galimybę dalyvauti šiame projekte.

 

Skaitykite daugiau:  https://structum.lt/straipsnis/vilniaus-hilton-garden-inn-ir-live-square-kompleksas/

 

Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×