Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

ArvitrA 20-asis GIMTADIENIS

Mieli Klientai, Kolegos, Bendraminčiai ir Partneriai,

Liepos 13 diena mūsų įmonei visuomet bus ypatinga diena, kadangi lygiai prieš 20 metų buvo įsteigta UAB „ArvitrA“ įmonė, todėl šiandien švenčiame įmonės gimtadienį!

Ta proga ypač norime pasidžiaugti mūsų įmonės darbuotojais!

Šiuo metu įmonėje dirba entuziastingų ir patyrusių specialistų komanda, kuriai netrūksta kūrybiškumo, aktyvumo, naujų idėjų, o svarbiausia – drąsos ir ryžto jas įgyvendinti.

Išties vertiname darbuotojų lojalumą ir esame dėkingi kolegoms, kurių profesinė veikla „ArvitrA“ įmonėje tęsiasi 10 metų ir ilgiau.

Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie dirbdami kaip viena darni komanda, įdėjo daug pastangų ir ryžto, kad įmonė taptų patikima, solidžia ir rinkoje pripažinta viena geriausių parduotuvių, restoranų įrangos tiekimo bendrove.

Kiekvieni prabėgę metai mums suteikia dar daugiau patirties, daugiau ryžto judėti į priekį, ir dar daugiau profesionalumo, to vaisiais mes dalinamės su mūsų Partneriais ir Klientais.

Mūsų sėkmę lemia Klientų sėkmė. Todėl tikime, jog savo žiniomis ir darbais prisidėję prie Klientų verslo sėkmės kūrimo, kartu augame, stiprėjame bei tobulėjame patys.

Dėkojame visiems mūsų Klientams už tai, kad pastaruosius 20 metų buvote ir tebesate kartu su „ArvitrA“ ir tikime bendra šviesia ateitimi!

Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×