Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Speciali Programa “Budget” (ligoninės, mokyklos, vaikų darželiai, slaugos namai)

Speciali taupymo programa ligoninėms, senolių namams, sanatorijoms, mokykloms, vaikų darželiams ir kt. švietimo įstaigų valgykloms.

Atsižvelgdami į nepakankamą projektų finansavimą, „ArvitrA“ kartu su savo partneriais (įrangos gamintojais) sukūrė specialią programą, kuri leidžia pasiūlyti praktiškų, išvaizdžių ir nebrangių profesionalių elektrinių viryklių, keptuvių, gruzdintuvių (fritiūrinių), šaldytuvų, karštųjų ir šaltųjų vitrinų ir kitų valgyklos virtuvėse nepakeičiamų įrenginių, o taip pat mokyklinių baldų (suolai, kėdės, stalai, spintos). Šią programą mūsų įmonė sukurė 2005 m. ir ji labai pasiteisino Lietuvoje.

Pagal šią programą jau yra įrengtos daugiau kaip 500 valgyklų visoje Lietuvoje.

Šios programos užduotis – spręsti iškilusius įrangos pirkimo finansavimo klausimus bei visiškai supaprastinti ir palengvinti maitinimo įstaigų darbus.

Šios programos taikymas yra individualizuotas – kiekvienam darželiui, mokyklai ar kitam švietimo subjektui yra parenkamas toks sprendimas, kuris leistų realizuoti šių įstaigų poreikius, perkant virtuvės įrengimus ir baldus. Siūlome užsakyti virtuvės įrangos atnaujintą katalogą (nemokamai išsiųsime paštu).

Esame paruošę virtuvinės įrangos komplektus, kurių galimybės, o ypač kaina, maloniai nustebins ir įrangos naudotojus ir jos įsigijimo finansuotojus.

Pagal Užsakovo gamybinius pajėgumus parenkame visus technologinius įrengimus, indus, baldus, konsultuojame techniniais klausimais, apmokome personalą dirbti su įrenginiais, kliento pageidavimu sudarome meniu, bei atliekame kitus, ne ką mažiau svarbius darbus, palengvinančius Jūsų darbą ir jo kokybę.

Mūsų įmonė padės Jums išsirinkti nuo įrankių iki šaldymo kamerų, konvekcinių krosnių… Patyrę specialistai parenka bei pristato, sumontuoja ir aptarnauja visus reikalingus įrenginius:

■ Šaldymo įranga: šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo vitrinos, šaldymo kameros, šaldymo stalai ir kt.

■ Pirminis maisto produktų apdorojimas: daržovių plovimo ir valymo mašinos, mėsmalės, gastronominės pjaustyklės, daržovių pjaustyklės, tešlos maišyklės, pjaustytuvai (kuteriai), maišytuvai (blenderiai), vakuumavimo aparatai, plaktuvai-maišytuvai.

■ Terminis maisto apdorojimas: konvekcinės krosnys, konditerinės kepimo spintos, elektrinės (dujinės) viryklės, virimo katilai, stacionarios keptuvės, kildinimo ir kepimo spintos, gruzdintuvės.

■ Pagaminto maisto išdavimas: savitarnos linijos, šaldomos ir šildomos vitrinos, marmitai, katiliukai sriubai, lėkščių pašildytuvai, šaldomieji stalai, marmitai I-iems ir II-iems patiekalams, kasininko stalai ir kt.

■ Nerūdijančio plieno baldai: stalai, plautuvės, stelažai, garų ištraukimo gaubtai, pakabinamos lentynos, džiovyklės indams, vežimėliai, stovai (konvekcinei krosniai, indaplovei) ir kt.

■ Indų plovimo įranga, priedai ir baldai: indų plovimo mašinos, apiplovimo dušai, nerūdijančio plieno apiplovimo stalai, plovimo kasetės puodeliams, lėkštėms, stiklinėms, įrankiams, vandens minkštitojai ir kt.

■ Indai, įrankiai ir pagalbinė įranga: gastronominiai indai (GN), keptuvės, puodai, samčiai, dubenėliai, lėkštės, šaukštai, pjaustymo lentos, peiliai, vandens šildytuvai, termosai maistui, termo dėžės ir kt.

Mūsų įmonės privalumai: gebėjimas pritaikyti paslaugas ir jų įkainius konkretiems kliento poreikiams, operatyvi reakcija į pokyčius rinkoje, glaudžių santykių su klientais palaikymas, sprendimų priėmimo operatyvumas. Garantuojame greitą reagavimą, gerą įrangos kokybę, profesionalų įrangos aptarnavimą.

Viliamės, kad bendradarbiavimas su mūsų įmone bus Jums naudingas – susisiekite su mūsų darbuotojais, kurie atvyks į Jūsų objektą ir pristatys Jums šios programos privalumus, suteiks reikalingą konsultacija, įvertins poreikius, nemokamai padarys technologinius Jūsų virtuvės projektus.


Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×