Google Translate Translate
Susisiekite: +370 521 02227 El. paštas: info@arvitra.lt

Šviežių konditerinių gaminių ir užkandžių gaminimas nuo šiol su „Convotherm 4 BAKE“

Norite kepti profesionaliai  ribotoje erdvėje? „Convotherm 4 BAKE“ suteikia tokią galimybę tradiciniam konditerinių bei duonos gaminių kepimui be papildomos kildinimo spintos.

„BAKE“ serija išsiskiria aukščiausio lygio šviežių kepinių gamyba. „Convotherm 4 BAKE“ unikalumas – ypatinga konstrukcija, pritaikyta įvairiems konditerijos gaminių kepimo reikalavimams.

Daugiapakopė „BakePro“ kepimo funkcija užtikrina puikią duonos gaminių bei mažų kepinių išvaizdą ir kokybę. Naujai sukurtos „Rise & Ready“ programos dėka dabar galima net fermentuoti suformuotus tešlos gaminius.

Jutiklinis „EasyTouch“ ekranas su pasirenkamo produkto nuotraukomis užtikrina supaprastintą darbą net ir nekvalifikuotam personalui. Integruota receptų knyga ir kiti krosnies priedai papildo naujovišką „Convotherm 4 BAKE“.

„Convotherm 4 BAKE“ galima įsigyti dvejais dydžiais: 6.10 modelis ir 10.10 modelis, taip pat papildomai galima pasirinkti paslepiamas dureles, nustumiamas į krosnelės šoną, o tai leidžia įrengti krosnelę  net ir labai mažose virtuvėse.

„Mūsų naujas produktas yra skirtas visiems, kas nori pasiūlyti pirmos klasės, šviežius gaminius, o taip pat užkandžius ir įvairius karštus produktus. Parduotuvės, kepyklos ir profesionalios virtuvės gaus pranašumą naudodami plačią funkcijų įvairovę, kurias gali pasiūlyti  „Convotherm 4 BAKE“,- teigia Arndt Manter, Director of Product Management at Convotherm.

 „Natural Smart Climate ™“ ir „BakePro“ – idealus kepimo klimatas ir rezultatas.

„Natural Smart Climate ™“ funkcijos pagalba sukuriamas ypatingas kepimo mikroklimatas. Kiekvienas maisto produktas atskirai ir natūraliai įsisavina tik jam reikalingą drėgmės kiekį. Tai įmanoma pasiekti naudojant unikalią ACS + sistemą. Vienas iš didžiausių šios sistemos privalumų – gaminimas su kombinuotais garais: produktai išlieka natūralios spalvos, išsaugomi vitaminai.

Optimizuoti procesai

Convotherm 4 BAKE su lietimui jautriu valdymo skydeliu EasyTouch ® – spalvotas sensorinis ekranas su tikromis gaminamų produktų nuotraukomis. Press&Go funkcija – greitas pasirinkimas vieno mygtuko paspaudimu. Atmintyje yra išsaugotos programos įvairioms produktų kategorijoms. Stebėkite kepimo procesą – ekrane tiksliai parodoma kiekvienos skardos likęs kepimo laikas. Kiekvieną kartą atidarius krosnies dureles, „TrayView“ funkcija perskaičiuoja kiekvienos skardos kepimo laiką atskirai. Kaip mėgstamiausius galima lengvai išsaugoti savo sukurtus receptus su nuotrauka. Dar viena nauja funkcija – papildoma kepimo trukmė. Jei reikia, kepimo laiką galima pratęsti dar trimis minutėmis.

 „Convotherm 4 BAKE“ akcentai

  • Integruota kepimo receptų knyga supaprastina jūsų darbą.
  • Šaldytiems gaminiams specialiai integruota „Rise & Ready“ sistema, kuri turi tris tešlos kildinimo lygius.
  • 5 lygių ventiliatoriaus sukimosi greitis.
  • „BakePro“ garų padavimo sistema specialiai duonos gaminiams.
  • Kaip sutaupyti erdvę ir užtikrinti didesnį saugumą? „Disappearing door“ sistema – tai patentuota įstumiama, slankiojanti durų sistema: taupo erdvę ir sumažina kontaktą su karštuoju stiklu.

„Convotherm 4 BAKE“ priedai

„Convotherm 4 BAKE“ – dviejų krosnių sujungimo stovas su uždara spintele apačioje – galima patalpinti priedus (minkštinimo filtrą arba plovimo chemijos bakelius). Taip pat galima pasirinkti stovus, kondensacinius gartraukius, vežimėlius ir įvairaus tipo kepimo skardas.

Visos naujienos

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×