Projektavimas

„ArvitrA“ teikia profesionalias technologinio projektavimo, interjero kūrimo, architektūros, projektavimo ir dizaino paslaugas. Atliekami kompleksiniai visuomeninių erdvių – kavinių, barų, restoranų, administracinių patalpų, prekybinių plotų – technologiniai ir interjero projektai.

TECHNOLOGINIS PROJEKTAVIMAS

Esame paruošę virš 500 technologinių projektų. Turime patirties ruošiant kulinarijos, konditerijos, mėsos cechų, mažų specializuotų parduotuvių ir stambių supermarketų technologinius projektus su detaliu įrangos išdėstymu.

Mūsų įmonės paruošti projektai pasižymi aukštu komerciniu naudingumo koeficientu. Kruopščiai analizuojama planinė-funkcinė struktūra, išnaudojamas kiekvienas kvadratinis metras parduotuvės, gamybinių ar pagalbinių patalpų efektyviam darbui.

Technologiniams projektams paruošiame techninę-inžinerinę užduotį, pateikdami vandens/nuotekų, elektros poreikius, bei paruošdami inžinierinių taškų “pririšimo” planą. Ruošiame specializuoto, zoninio apšvietimo išdėstymo planus. Pagal užsakovo poreikius pateikiame aktualių zonų detalizavimo brėžinius.

INTERJERO PROJEKTAVIMAS

Vidaus erdvių dizaino darbai atliekami etapais, maksimaliai atsižvelgiant į užsakovo poreikius, firminį stilių, funkcinius poreikius, asmeninius ir visuomeninius interesus. Etapinio projektavimo metu profesionalūs architektūriniai sprendimai atliekami išanalizavus užsakovo suformuluotus kriterijus. Detalizuojamos patalpų erdvinio suplanavimo gairės ir galimybės, baldų ir įrangos dislokacijos variantai, santechninės įrangos ir pagalbinių patalpų specifika. Atliekami grindų plano ir piešinio sprendimai, grindų apdailos parinkimas. Suformuojamas lubų lygių dizaino sprendimas (piešinys ir medžiagiškumas), apšvietimo projektas bei šviestuvų parinkimas, kištukinių lizdų ir jungtukų dislokacijos planas, o taip pat kuriama apšvietimo grupių kontrolės sitema. Baigiamajame kompleksinio interjero projektavimo etape siūlomi spalviniai ir apdailos medžiagų sprendimai, diskutuojama su užsakovu, analizuojami firminio stiliaus savitumai ir turimų patalpų specifika priimant galutinį sprendimą dėl naudotinų apdailos medžiagų, faktūrų, spalvų. Parenkant konkrečią apdailą mūsų firmoje ypatingas dėmesys skiriamas užsakovo investiciniams poreikiams, tačiau drauge keliami aukšti reikalavimai medžiagų kokybei. Vykstant bendrastatybiniams darbams suteikiamos interjero architekto konsultacijos. Antrasis kompleksinis interjero projektavimo etapas – įrangos ir standartinių gaminių parinkimas, nestandartinių baldų projektavimas ir detalizacija, jų dizaino išraiškos, medžiagos.

Visos išvardintos paslaugos galimos kaip daliniai projektavimo darbai, priklausomai nuo užsakovo poreikių, strategijų ir komercinės pakraipos. Atskirai atliekami reikiamos įrangos ir baldų dislokacijos planai, apšvietimo ir apšvietimo sistemų dizaino sprendimai, lubų piešinio architektūrinė detalizacija ir apipavidalinimas, spalvų ir medžiagų parinkimas. Svarbus dėmesys teikiamas nestandartinių baldų projektavimui. Atliekami užsakovo poreikius ir norus atitinkantys sprendimai, tačiau neapsiribojama vien tik funkcinės sąrangos taiklumu – visada siūlome meniškai brandžias ir profesionalias dizaino koncepcijas, naudojame madingas ir savalaikes medžiagas.

Interjero architektas yra visada atviras užsakovo poreikiams ir pasiryžęs pasiūlyti profesionalius, meniškai brandžius, originalius, firminį stilių atitinkančius, novatoriškus ir racionalius dizaino sprendinius.

Tikimės, kad galėsime būti naudingi ir Jums. Daugiau naudingos informacijos rasite www.arvitra.com
Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją…

Susisiekite:Email this to someoneShare on Facebook