Parduotuvių Įranga

Nuo 2000 metų mes pradėjome teikti paslaugas prekybos įrangos centrams, didmeninės prekybos sandėliams, statybinių medžiagų, aprangos, maisto, video-audio parduotuvėms, fotolaboratorijoms, vidutinėms ir mažoms įvairių prekių parduotuvėms ir kitiems prekybiniams taškams, kurių plotai nuo 20 iki 20000 kv.m.

Didžiausią paklausą turinti produkcija yra šaldymo vitrinos ir saugojimo kameros, produktų bei pusfabrikačių eksponavimo (pardavimo) įranga, metaliniai stelažai ir prekybos salės bei sandėlių baldai, inventoriniai karučiai ir savitarnos krepšiai, skiriantieji bortai ir pirkėjų praleidimo sistemos, kasos stalai (mazgai) mažmeninei ir didmeninei prekybai, specializuoti veidrodžiai (padeda išvengti vagysčių) apsaugai ir t. t.

Mūsų siūlomi stelažai ir baldai gaminami Lenkijoje, Latvijoje ir Europoje, vadovaudamiesi pažangiausiomis technologijomis. “ArvitrA”  parduodamų stelažų kokybė atitinka visas europietiškas normas, o kaina daug patrauklesnė nei gamyklų Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje. Tarp mūsų šaldymo įrangos tiekėjų yra žinomos Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Suomijos, Olandijos, Prancūzijos įmonės. Parinkdami šaldymo įrangą, kurią tiekiame Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities rinkoms, vadovaujamės visų pirma įrangos, jos montavimo, eksploatacijos parametrų, ilgaamžiškumo, aukščiausios kokybės reikalavimais bei priimtina kaina ir trumpais tiekimo terminais.

Tikimės, kad galėsime būti  naudingi ir Jums. Daugiau naudingos informacijos rasite šiame int. puslapyje.

Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją…

Susisiekite:Email this to someoneShare on Facebook