Sprendimai „Supermarket“ & „Coffee Shop“

“ArvitrA”, įvairių interjero ir eksterjero elementų tiekėja  ir gamintoja, siūlo padėti išspręsti prekybinių/maitinimo įstaigų problemą – atnaujinti interjerą, sukurti jaukią ir įdomią aplinką.

Vadovaujamės filosofija , kad kuo atsakingiau  su Jumis kursime interjerą/eksterjerą ir pardavimo aplinką bei patalpų dizainą, tuo daugiau patogumų ir malonumų turės klientai lankydami Jūsų restoraną, viešbutį, biurą arba parduotuvę, o Jūs – daugiau klientų. “ArvitrA” siūlo individualizuoti prekybinių plotų interjerą ir apšvietimą, įgarsinimą pagal Jūsų ir klientų poreikius.

Siūlome visų rūšių  restorano, kavinės, viešbučio,  parduotuvės,  biuro interjero/eksterjero  elementus:
Specialų apšvietimą, elektrines girliandas įgarsinimo įrangą, jų montavimą ir aptarnavimą.

Dekoravimo elementus maisto parduotuvėms ir kitoms įstaigoms: vaisių, daržovių, uogų, lapų, žuvų, žolės, mėsos, sūrio, duonos, sumuštinių, dešros ir kitus muliažus.

Dekoravimo elementus viešbučiams ir biurams: dekor-vazonus, dirbtinius medžius, lapus, žiedus ir t.t.
Profesionalaus floristo, dizainerio ir projektuotojo paslaugas, puošimo ir reklamos medžiagas.
Nestandartinius baldus, metalo, kalvystės gaminių, kitų elementų projektavimo ir gamybos paslaugas.
Kitus dirbtinius elementus, ledą, smėlį, vandenį, interjero ir eksterjero kompozicijas visoms progoms:   Naujiesiems metams, Kalėdoms, Vėlykoms, Šv.Valentino dienai ir kitoms šventėms.

Visas medžiagas galėsite pasirinkti ne tik iš geriausių Europos gamintojų (Vokietija, Italija, Danija, Suomija, Olandija, Prancūzija), bet ir iš kiniškos, lenkiškos, čekiškos produkcijos, kurios techninės charakteristikos, kaina ir kokybė atitiks kiekvieno profesionalaus dizainerio ir floristo poreikius.

Mūsų prekių asortimentas ypač platus – mes tikrai pasiūlysime tai, ko nerasite niekur kitur. Užsiimame tik didmenine prekyba ir suteikiame YPATINGAS bendradarbiavimo sąlygas dekoro studijoms, gėlių parduotuvėms, dizaineriams,  floristams, menininkams.

Įsigijus mūsų gaminius arba dekoravimo medžiagas, Jums nebereikia rūpintis pristatymu ir montavimu. Šį darbą atlieka mūsų įmonė.

Tikimės, kad galėsime būti  naudingi ir Jums. Daugiau naudingos informacijos rasite www.r-m-s.lt

Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją…

Susisiekite:Email this to someoneShare on Facebook