Apie mus    Naujienos Servisas Finansavimas Karjera Partneriai Kontaktai
 
     
 
MAISTO RUOŠIMO ĮRANGA INDAI, ĮRANKIAI ŠALDYMO ĮRANGA PARDUOTUVĖMS BARAI, BALDAI PREKYBINĖ ĮRANGA SPECIALUSIS APŠVIETIMAS ĮRANGA SKALBYKLOMS
 
 
 
Praėjimo sistemos
Kasos stalai
Prekybiniai vežimėliai
Išpardavimo stalai
Konteineriai
Stelažai, lentynos
Specializuoti baldai
Veidrodžiai apsaugai ir stebėjimui
Šildomos vitrinos maisto produktams
 
 

Stelažus mūsų įmonė pradėjo gaminti nuo 2000 m. Lentynų gamybai naudojamas  cinkuotas 0,8-1,5 mm plienas, iš vienos puses (darbinės)  padengtas PVC sluoksniu, labai atspariu nusidėvėjimui. Kita pusė nudažoma milteliniu būdu. Sienelių padengimo technologija analogiška lentynų padengimo technologijai - metalo storis 0,5-1,00 mm, o esant perforuotai sienelei - 0,8-1,2 mm. Metalo cinkavimo,  plastizavimo operacijos atliekamos Italijoje.  Lankstymo, pjaustymo, perforavimo  ir dažymo operacijos atliekamos kompiuterizuotomis staklėmis Latvijoje. Visos lentynos sustiprintos briaunomis, kurios užtikrina lentynų lengvumą ir tvirtumą. Taip pat gaminame nestandartinės, specialiai sustiprintas lentynas, skirtas labai sunkioms prekėms.

Garsios Italų firmos “SEV” sistema “Market” - tai ypatingo patvarumo ir atsparumo daugiafunkcinės lentynos prekybai. Jos pasižymi puikiomis antikorozinėmis savybėmis, yra lengvai išdėstomos ir montuojamos bet kokiose patalpose. Pagal savo spalvinę gamą pritaikomos prie bet kokio interjero, o nedidelės kainos leidžia pasirinkti šią sistemą iš daugybės siūlomų.  

Sandėlis - tai patalpa, kur prekių grupės turi gulėti saugiai, būti lengvai padedamos ir paimamos, tačiau užimti kuo mažiau vietos. Universaliausia sistema, atitinkanti šiuos reikalavimus - tai Europos gamintojų sandėliavimo įranga. Šią įrangą galima pritaikyti ir mažose parduotuvėse, ir didmeninės prekybos sandėliuose. Pasirinkdami ją, Jūs pasirenkate saugų, patogų darbą ir tvarką sandėlyje.  

Lygindami mus su kitais stelažų tiekėjais, atkreipkite dėmesį į tai, kad gamybos pajėgumai, gera transporto ir vadybos logistika leidžia pagaminti ir sumontuoti stelažus Jūsų parduotuvėje arba sandėlyje per  ypatingai trumpą laiką: nuo  projekto suderinimo iki visos įrangos montavimo pabaigos (parduotuvės/sandėlio plotas 250-400 m2.) – 07-14 dienų.

 
   
2A lentynos prekybos centrams
2A lentynos prekybos centrams
 
Aukšti ir mini stelažai skirti sandėliavimo sistemai
Aukšti ir mini stelažai skirti sandėliavimo sistemai
   

Susisiekite su mumis: Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją...

Atgal
 
 Vilnius  

+370 52102227
+370 52788877
+370 69826231
Užprenumeruokite
naujienas el. paštu
UAB "Arvitra Baltic" © 2000-2009 Visos teisės saugomos       
Sprendimas: Infoluitai
www.arvitra.com